HomeSzycie na zamówienie

Szycie odzieży na zamówienie

Nie znaleźliście Państwo odpowiedniego produktu dla swojego biznesu? Macie Państwo specjalne wymagania lub życzenia? Proponujemy Państwu spersonalizowaną produkcję. Przy współpracy z Państwem możemy wyprodukować nowy towar, który będzie dokładnie tym, czego szukacie i wypełni niszę w rynku.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą możliwością prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczą Państwu szczegółowych informacji o produkcji spersonalizowanej.

PODSUMOWANIE

Produkcja spersonalizowana umożliwi Ci wybór:

- materiału (bawełna, poliester, elastan, itd.)
- wzoru, rodzaju splotu tkaniny
- wykroju
- koloru, połączeń kolorów
- etykiety
- sposobu oznakowania produktu (nadruk, haft, metki papierowe albo tekstylne bezpośrednio na produkcie).


PRZEBIEG REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA ŻYCZENIE:
Przebieg realizacji

Szukasz czegoś niezwykłego? Czy chcesz zaskoczyć swoich klientów? Skontaktuj się z nami!
Jesteśmy w stanie wyprodukować produkty nie zawarte w katalogu, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w duchu utrzymania tożsamośći korporacyjnej i trendów w modzie.

Klient ma możliwość wyboru: skład materiału (bawełna, poliester, poliester, mieszanki itp.) wzór tkaniny kroju wykonania produktu (według rysunku, próbki wzoru lub naszego polecenia) kolory i kombinacje kolorów (według specyfikacji lub przedstawionych próbek) etykiet tekstylnych (tkane lub drukowane i różnokolorowe, różne rozmiary) Całkowity kształt gotowego produktu możemy dodatkowo wykończyć:
różnymi rodzajami druku
haftem
papierowa wisząca etykietą
indywidualne pakowanie zgodnie z życzeniem klienta

Produkt przygotujemy:
na podstawie dokładnej specyfikacji , przedstawionej próbki lub wzoru lub pomożemy Państwu przy projektowaniu produktu według indywidualnych wymagań Przebieg produkcji na życzenie
1. Po otrzymaniu niezobowiązującego zapytania skontaktujemy się z Państwem przedstawiając naszą ofertę wraz z ceną.
2. Jeśli będą Państwo zadowoleni to przygotujemy na podstawie zamówienia jeden wzór. Cena za wzór jest indywidualna i w przypadku realizacji takiego wzoru odliczy się od ceny dostawy.
3. Po zaakceptowaniu wzoru podpiszemy umowę dotyczącą produkcji na życzenie całości.
4. W ciągu 30 dni od zaakceptowania wzoru otrzymacie Państwo swój towar.

NOWOŚĆ

NOWE możliwość wyboru:

tkaniny kolory gramatura (300 – 1000 g/m2) rozmiar etykiety (tkana, drukowana,...) Możliwe dodatkowe propozycje :

bordiura o różnej szerokości i wzorze (tkane w kolorze materiału, żakard, Poliester pod druk sublimacyjny) druk (na produktech welurowych lub sublimacja na bordiurze) haft na jakimkolwiek miejscu

Oto nasza podstawowa tabela odzieży szytej:
producent odzieży roboczej

odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl

odziez-robocza.pl

Szycie odzieży

Mamy w ofercie także szycie odzieży specjalnie dopasowanej do Państwa firmy. Wykonujemy spersonalizowaną produkcje dostosowaną do Twoich wymagań i specyfikacji. Prześlijcie nam swój pomysł a przygotujemy produkt spełniający Wasze najśmielsze sny i plany.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą możliwością prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczą Państwu szczegółowych informacji o produkcji spersonalizowanej.

Nadruki

Nadruki wykonujemy między innymi takimi technikami jak: sitodruk, sitodruk transferowy, sublimacja, DTG, Flock, Subliflock. Wykonujemy także naszywki specjalne dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów i nadruki na elementach odblaskowych i flex.

Hafty

Oferujemy państwu haft najwyższej jakości jest to technika ozdabiania odzieży, najszlachetniejsza i zarazem oferującą najlepszą jakość. Stosujemy odpowiednie nici, które cechuje znakomita odporność na gotowanie i pranie chemiczne. Zajmuje się między innymi taki odmianami haftu: haft bezpośredni,haft aplikacji,haft 3D na czapkach,haftowane naszywki,haftowane emblematy,haft na ręcznikach.

Personalizacja

Umożliwiamy spersonalizowanie naszywek specjalnych gdzie pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną materiał. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka. Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zaletą naszywek specjalnych imiennych jest możliwość zamówienia małego nakładu nawet jednej sztuki każdego wzoru.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.