HomeOdzieżDla ochrony

Dla ochrony

Proponujemy Państwu pełny asortyment odzieży dla firm ochroniarskich. Spodnie, t-shirty, koszule, kurtki, płaszcze, kamizelki i wiele innych produktów wykonanych z wysokiej jakości materiału gwarantujących komfort w każdych warunkach oraz trwałość. Na Państwa życzenie wykonujemy nadruki, logo firm itp. metodą haftu, flocku lub sitodruku. Aby dostosować się do potrzeb naszych klientów zapewniamy szycie odzieży na miarę. Mając na uwadze bezpieczeństwo i wygodę Państwa pracowników odzież roboczą i ochronną wykonujemy z najwyższej jakości materiałów posiadających niezbędne atesty i certyfikaty.

Strona 1 z 2

odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl

odziez-robocza.pl

Allers Workwear
Odzież robocza
Obuwie robocze
Rękawice robocze
Kraków

ul. Makowa 1
30-650 Kraków
Woj. Małopolskie
+48 12 414-19-91
+420 257 950 956
odziez-robocza.pl
odziez-robocza.pl

O FIRMIE Allers Workwear to bezpieczny i wiarygodny partner w biznesie. Już 10 lat na rynku dbania o bezpieczeństwo pracowników! Allers Grupa – producent i importer odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej! Od lat zmieniamy się dla was! Słuchamy Was i wprowadzamy w życie zmiany, których oczekujecie. Oferujemy niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej jakości ze sprawdzonych źródeł. Naszymi dostawcami są m.in.: Emerton, DeltaPlus, Panoply, Urgent, Uvex, PPO, PROS, Medibud, Promostars, JHK, Stedman, Ardon. W naszej ofercie znajduje się: odzież i obuwie robocze, rękawice, produkty służące ochronie wzroku, słuchu, głowy oraz szelki. Zakres naszych usług obejmuje: szycie na zamówienie, nadrukowywanie, haftowanie oraz personalizacje. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami Allers Workwear! MISJA ALLERS WORKWEAR Powierzenie nam odpowiedzialność nad zdrowiem i bezpieczeństwem Waszych pracowników to dla nas najwyższa wartość, dlatego naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo w jak najdrobniejszym szczególe. Nasza długoletnia wiedza pozwala nam dopasować rozwiązania dla każdej firmy i obsługiwać je bardzo kompleksowo, stosując najlepsze rozwiązania, czasem najprostsze a czasem autorskie! Oferujemy bardzo szeroką ofertę odzieży oraz środki ochrony indywidualnej, jak i produkujemy na specjalne zamówienia produkty wg pomysłu naszych klientów. Wszystko robimy po to, aby chronić to co niezastąpione - bezpieczeństwo i zdrowie - LUDZKIE ZDROWIE!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.