HomeOdzieżSpodnie EMERTON
    Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl

Znakowanie:
Wykonaj na odzieży HAFT
Wykonaj na odzieży NADRUK

    Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl
    Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl

Spodnie EMERTON

Materiał o składzie 65/35 jest naczęściej wykorzystywany do produkcji ubrań roboczych - bardzo wytrzymały na rozdarcia i przetarcie.
Poliester 600D jest najwyższej jakości materiałem o bardzo dużej wytrzymałości na ścieranie- używany jest do produkcji plecaków oraz sakw rowerowych.
Spodnie dodatkowo są ryglowane w 30 miejscach najbardziej narażonych na rozprucie.

Spodnie posiadają 9 kieszeni:

- 2 kiesznie zewnętrzne naszywane - tak wykonane kiesznie nie przeszkadzają podczas zginania się i pracy w na kolanach
- na zewnętrznych kieszeniach dodatkowo kieszenie z poliestru 600D zamykane na rzep
- na prawej kieszeni naszyta kieszonka na telefon komórkowy z poliestru 600D zamykana patką na rzep
- z tyłu 2 duże kieszenie z patką zamykane na rzep na dole wzmocnione poliestrem 600D
- na lewej nogawce kieszeń "bojówka" z patką zamykaną na rzep
- na prawej nogawce kieszeń tzw. calówka w całości wykonana z poliestru 600D

DODATKOWO SPODNIE POSIADAJĄ WZMOCNIENIA NA KOLANACH O DŁUGOŚCI AŻ 29 CM W CAŁOŚCI WYKONANE Z POLIESTRU 600D Z MIEJSCEM NA NAKOLANNIKI

Spodnie dodatkowo wyposażone są w:

- metalowy zamek błyskawiczny w rozporku - gumę ściągającą wszytą w tunel po obwodzie pasa
- uchwyt do zawieszenia młotka wykonany z grubej parcianej taśmy
- uchwyt do przypięcia kluczy
- potrójne szwy na nogawkach

Tabela rozmiarów

Normy EN 340

Marka Australian Line

Płeć Męskie

Szczegóły produktu

Normy:

  • EN 340
    Podstawowe wymagania dla odzieży ochronnej zaprojektowanej dla ochrony przed jednym lub kilkoma zagrożeniami.

odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl

odziez-robocza.pl

Szycie odzieży

Mamy w ofercie także szycie odzieży specjalnie dopasowanej do Państwa firmy. Wykonujemy spersonalizowaną produkcje dostosowaną do Twoich wymagań i specyfikacji. Prześlijcie nam swój pomysł a przygotujemy produkt spełniający Wasze najśmielsze sny i plany.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą możliwością prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczą Państwu szczegółowych informacji o produkcji spersonalizowanej.

Nadruki

Nadruki wykonujemy między innymi takimi technikami jak: sitodruk, sitodruk transferowy, sublimacja, DTG, Flock, Subliflock. Wykonujemy także naszywki specjalne dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów i nadruki na elementach odblaskowych i flex.

Hafty

Oferujemy państwu haft najwyższej jakości jest to technika ozdabiania odzieży, najszlachetniejsza i zarazem oferującą najlepszą jakość. Stosujemy odpowiednie nici, które cechuje znakomita odporność na gotowanie i pranie chemiczne. Zajmuje się między innymi taki odmianami haftu: haft bezpośredni,haft aplikacji,haft 3D na czapkach,haftowane naszywki,haftowane emblematy,haft na ręcznikach.

Personalizacja

Umożliwiamy spersonalizowanie naszywek specjalnych gdzie pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną materiał. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka. Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zaletą naszywek specjalnych imiennych jest możliwość zamówienia małego nakładu nawet jednej sztuki każdego wzoru.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.