HomeOdzieżBluza EMERTON
  Bluza EMERTONBluza EMERTON

Znakowanie:
Wykonaj na odzieży HAFT
Wykonaj na odzieży NADRUK

  Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl
  Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl
  Odziez-robocza.plOdziez-robocza.pl

Bluza EMERTON

Materiał o składzie 65/35 jest naczęściej wykorzystywany do produkcji ubrań roboczych - bardzo wytrzymały na rozdarcia i przetarcie.

Poliester 600D jest najwyższej jakości materiałem o bardzo dużej wytrzymałości na ścieranie-używany jest do produkcji plecaków oraz sakw rowerowych.

Bluza dodatkowo jest ryglowana w 10 miejscach najbardziej narażonych na rozprucie.

Bluza posiada 8 kieszeni:

- dwie duże dolne naszywane kiesznie
- na dolnych kieszniach są dodatkowe kiesznie wykonane w całości z poliestru 600D zamykane na całej długości na rzepa
- po prawej stronie kieszonka na telefon kmórkowy zamykana patką na rzepa
- 2 kiesznie na długopisy
- duża kieszeń na piersi wzmacniana polisterem 600D zamykaną patką na rzepa

DODATKOWO BLUZA POSIADA ROZPIECIA POD PACHAMI Z SIATKĄ WENTYLACYJNĄ ZAMYKANE NA ZAMEK ORAZ DWUSTRONNY ZAMEK GÓRA - DÓŁ

DOSKONAŁA WENTYLACJA

W RĘKAWACH BLUZY ZASTOSOWANO ELASTYCZNE ŚCIĄGACZE Z DZIANINY. JUŻ O NIC NIE ZACZEPISZ RĘKAWEM

Bluza dodatkowo wyposażona jest w:

- wzmocnienia z poliestru 600D na barkach i łokciach
- dwustronny bardzo gruby zamek kostkowy z podwójnym zapięciem góra - dół
- patkę przykrywajacą zamek zamykaną na 3 rzepy

Tabela rozmiarów

Normy EN 340

Marka Australian Line

Płeć Męskie

Szczegóły produktu

Normy:

 • EN 340
  Podstawowe wymagania dla odzieży ochronnej zaprojektowanej dla ochrony przed jednym lub kilkoma zagrożeniami.

odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl

odziez-robocza.pl

Szycie odzieży

Mamy w ofercie także szycie odzieży specjalnie dopasowanej do Państwa firmy. Wykonujemy spersonalizowaną produkcje dostosowaną do Twoich wymagań i specyfikacji. Prześlijcie nam swój pomysł a przygotujemy produkt spełniający Wasze najśmielsze sny i plany.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą możliwością prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczą Państwu szczegółowych informacji o produkcji spersonalizowanej.

Nadruki

Nadruki wykonujemy między innymi takimi technikami jak: sitodruk, sitodruk transferowy, sublimacja, DTG, Flock, Subliflock. Wykonujemy także naszywki specjalne dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów i nadruki na elementach odblaskowych i flex.

Hafty

Oferujemy państwu haft najwyższej jakości jest to technika ozdabiania odzieży, najszlachetniejsza i zarazem oferującą najlepszą jakość. Stosujemy odpowiednie nici, które cechuje znakomita odporność na gotowanie i pranie chemiczne. Zajmuje się między innymi taki odmianami haftu: haft bezpośredni,haft aplikacji,haft 3D na czapkach,haftowane naszywki,haftowane emblematy,haft na ręcznikach.

Personalizacja

Umożliwiamy spersonalizowanie naszywek specjalnych gdzie pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną materiał. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka. Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zaletą naszywek specjalnych imiennych jest możliwość zamówienia małego nakładu nawet jednej sztuki każdego wzoru.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.