HomeEmerton

Emerton - Ubrania robocze, spodnie, bluzy, ogrodniczki

Jak przystało na porządny sklep z odzieżą roboczą w swojej ofercie posiadamy jedną z najbardziej docenianych na rynku odzież robocza marki EMERTON. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych, odnosząca od wielu lat sukcesy rynkowe kolekcji, głównie dzięki gustownej kombinacji kolorów oraz użyciu materiałów wysokiej jakości. Odzież EMERTON wyposażona jest w kieszenie wielofunkcyjne różnej wielkości, a najbardziej newralgiczne i eksponowane miejsca zostały wzmocnione poliestrem 600D. Kolejną wielką zaletą tej kolekcji jest bardzo szeroki zakres asortymentu odzieży oferowanej w jej ramach, zarówno w wersji zimowej, jak i letniej.

W związku z tym że dbamy o kompleksowość posiadamy bardzo szeroką ofertę na buty robocze damskie i męskie, rękawice robocze przeznaczone tak naprawdę do każdej działalności, szelki bezpieczeństwa zabezpieczające podczas pracy na wysokości oraz bardzo wiele produktów ochrony osobistej, okulary ochronne, maski ochronne, kaski, ochrona słuchy ...

Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo i duży komfort użytkowania. Nasza firma każdego dnia powiększa swoją ofertę! posiadamy również możliwość produkcji indywidualnych produktów robionych na życzenie klientów.Zapraszamy do współpracy, do naszego sklepu stacjonarnego oraz składania zamówień poprzez internet.

odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl odziez-robocza.pl

odziez-robocza.pl

Szycie odzieży

Mamy w ofercie także szycie odzieży specjalnie dopasowanej do Państwa firmy. Wykonujemy spersonalizowaną produkcje dostosowaną do Twoich wymagań i specyfikacji. Prześlijcie nam swój pomysł a przygotujemy produkt spełniający Wasze najśmielsze sny i plany.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą możliwością prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy dostarczą Państwu szczegółowych informacji o produkcji spersonalizowanej.

Nadruki

Nadruki wykonujemy między innymi takimi technikami jak: sitodruk, sitodruk transferowy, sublimacja, DTG, Flock, Subliflock. Wykonujemy także naszywki specjalne dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów i nadruki na elementach odblaskowych i flex.

Hafty

Oferujemy państwu haft najwyższej jakości jest to technika ozdabiania odzieży, najszlachetniejsza i zarazem oferującą najlepszą jakość. Stosujemy odpowiednie nici, które cechuje znakomita odporność na gotowanie i pranie chemiczne. Zajmuje się między innymi taki odmianami haftu: haft bezpośredni,haft aplikacji,haft 3D na czapkach,haftowane naszywki,haftowane emblematy,haft na ręcznikach.

Personalizacja

Umożliwiamy spersonalizowanie naszywek specjalnych gdzie pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną materiał. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka. Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zaletą naszywek specjalnych imiennych jest możliwość zamówienia małego nakładu nawet jednej sztuki każdego wzoru.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.